Download češtiny na Pmail

Částečně jsem počeštil verzi 4.01 a 4.02. Protože se ale nejedná o oficiální překlad posvěcený autorem, nemohu ho veřejně prezentovat (není totiž přeloženo úplně vše). Takže pokud budete mít zájem, vyplňte prosím následující formulář. Omlouvám se za tuto formu, opravdu v tom není jiný úmysl 🙁 S formulářem nebudou odesílány žádné skryté údaje – pouze žádost o informace. A cokoliv zde zadáte neposkytnu nikomu dalšímu. Znovu opakuji jde o patch POUZE A JENOM na verze 4.01 nebo 4.02. Na jiné nefunguje.

Protože se množí žádosti o tom, jak vypadá počeštění jiných verzí, tak z důvodu změn ve verzi 4.12a, která je právě „na trhu“ zatím z časových důvodů úpravy dělat nebudu – změnila se struktura menu, pošet položek takže stávající cestu počeštění nemůžu použít. Protože Pmail není mým primárním mailerem (zkuste si Mutt a Kmail v linuxu nebo Thunderbird v Windows nebudete chtít zkusit nic jiného) nemá překlad prioritu číslo jedna 🙁

Napište mi tedy žádost přes tento formulář a já Vám obratem zašlu odkaz na patch. Díky za pochopení. Všechny pole jsou povinn. Ve vlastním zájmu napište korektní email – sem Vám zašlu odpověď.

  1. (povinné)
  2. (email povinný)
  3. (povinné)
 

Komentáře zakázány.