O mně


Warning: Illegal string offset 'b' in /var/www/html/mzideknet/www/wp-content/plugins/cforms2/lib_aux.php on line 196

Jmenuji se Miroslav Žídek a ostatní osobní údaje si raději nechám pro sebe 🙂 Narodil jsem se když končila válka ve Vietnamu – takže koho zajímá můj skutečný věk, zkuste si trochu započítat.

Období do roku 1993 by se dalo celkem úspěšně charakterizovat jako strávené ve školních lavicích (po ZŠ Revoluční náměstí – dnes snad Velké náměstí 🙂 studium na místním gymnáziu) a po roce 1988 v posluchárnách Pedagogické fakulty JčU v Českých Budějovicích obor F-Zt.

Po promoci jsem dva roky učil ve Strunkovicích a potom rok v Plzni  (cca 1000 dětí). Kdo zažil podobnou manufakturu na žáky asi pochopí proč jsem se po roce se moc rád vrátil zpět. Učil jsem fyziku v 6.A,B,C,D,F,G +7.A,E (a zbytek už si nepamatuju). Bylo mi nějak proti srsti sledovat rodiče jak neobratně kryjí průsery a záškoláctví svých dětí (na otázku kdepak dnes byl Váš syn maminka odpověděla – „no přece ve škole“ a kdyz kolegyně kontrovala tím, tam jaksi není si maminka jako naprostý idiot najednou vzpomněla – „Aha já zapomněla že dneska šel k lékaři“. Co dodat – lituju toho kluka 🙁

Mezitím jsem se stačil oženit :-), a to mi vydrželo až dodnes. Potom jsem se vrátil zpět a snažil se do svěřených žáků „nahustit“ vědomosti z oblasti fyziky, chemie, počítačů a dalších, už méně zajímavých předmětů až do roku 2000, kdy jsem odešel na „otcovskou“ dovolenou.

Od září 2003 se stávám zaměstnancem Forpsi kde jsem jeden z linuxových techniků co se starají o to, aby zákazníkům v pořádku chodily maily, a starám se o virtuální a managed linuxové servery. Konečně jsou k něčemu hodiny a hodiny strávené u linuxu.

Jak mě kontaktovat:

 1. Napište mi mail
 2. stáhněte si můj veřejný PGP klíč (kontrolní md5 součet je zde)
 3. Použijte následující formulář (pole s oranžovým pruhem jsou povinné):
   
  1. (povinné)
  2. (email povinný)
  3. (povinné)
   

Komentáře zakázány.