První jarní den

Na googlu byl dneska nový tematický obrázek – první jarní den. Nejdříve jsem si myslel, že ten je přece až 21. března, ale byl jsem vyveden z omylu – byl přestupný rok 🙂 . Ráno připravilo opravdu překvapení.

Blahořečil jsem osudu, že jsem nepřezul svoji Astřičku na letní gumy. Vypadá to, že klima se opravdu mění. Jako loni kdy zima začala v listopadu, pak prosinec, leden, únor nic a pak napadl sníh v březnu, dubnu.

Komentáře zakázány.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_user_logged_in() in /var/www/html/mzideknet/www/wp-content/plugins/wp-speed-of-light/inc/caches/file-page-cache.php:253 Stack trace: #0 [internal function]: wpsol_cache('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/functions.php(4212): ob_end_flush() #2 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array) #5 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/load.php(788): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /var/www/html/mzideknet/www/wp-content/plugins/wp-speed-of-light/inc/caches/file-page-cache.php on line 253