Total Uninstaller 2.11

Total Uninstaller je velmi jednoduchý, jednoúčelový (a proto geniální) prográmek na monitoring instalce ve windows. Při instalci ho necháte „naslouchat“ v registrech a určených adresářích a on si poctivě zapíše změny, ke kterým došlo v registrech nebo na disku. No a když se Vým program přestane líbit (rozumějme instalovaný program – ne Total Uninstaller), stačí jen zvolit „Odstranit program“ kliknout na pokračuj a Total Uninstaller sza Vás vše vyčistí.

Počeštění je realizováno prostřednictvím programu pcwPatch.exe a rozdílového souboru tun.exe_patch.dif. Zase jsem udělal dávku na počeštění – pocesteni.bat, kterou jednoduše spustíte a… je hotovo. Všechny soubory se zase nachází v archivu Tun_211_cz.zip. Před tím je ale nutné udělat pár kroků.

  1. Stahnout archiv Tun_211_cz.zip do jednoho adresáře a rozbalit.
  2. Zkopírovat k nim z adresáře, kde je nainstalován Total Uninstaller tun.exe. (takže v jediném adresáři musí být 4 soubory: pcwPatch.exe, tun.exe_patch.dif, pocesteni.bat, tun.exe.
  3. Spustit soubor pocesteni.bat. Vznikne upravený spustitelný soubor Total Uninstalleru – tun.exe s funkční češtinou. Původní soubor je přejmenován na tun.exe.org, takže ho nemažte, ale ponechte pro případ problémů a návrat do původního stavu.
  4. Nakopírovat počeštěný soubor tun.exe do původního adresáře
  5. Užít si české rozhraní.

Přeloženo je hlavní rozhraní – nastavení, volby, možnosti a některá dialogová okna. Opět pozor: počeštění funguje zase pouze pro verzi Total Uninstall 2.11. Pokud jí náhodou nemáte a tuto verzi jste na Internetu nenašli, pak si stáhněte soubor Total_Uninstall_2_11.zip z těchto stránek. Program nevyžaduje instalaci. Archiv prostě rozbalte tam kam potřebujete, a můžete okamžitě používat. Upozorňuji, že autorem je Gavrila Martau a jedná se o freeware. Na domovských stránkách Gavrila Martau je už novější (a lepší) verze, jenže jak už t bývá, je za $ nebo € 🙂 . $30 se mi zdá trochu moc, takže mi postačuje freeware – i když není tak hezké.

Komentáře zakázány.