Weby

Stránky, které jsem vytvořil

Protože právě prohlížíte první z nich, nebudu uvádět mé osobní 🙂 Stránky jsou staré skoro jako dinosauři 🙂 . První návrh sahá až do roku 1998! Skoro se stydím přiznat, že první stránku „vyprodukoval“ export do html z Wordu!!! No brzy jsem přišel na to, že možnosti wordu jsou velmi a velmi omezené a podle hesla V.I.Lenina: „Étim puťom ně nádo idtí“ :)) zkusil něco jiného: ruční editaci zdrojového kódu – a zde doporučuji špičkový editor české výroby: EasyPad. Jeho cena je vzhledem k možnostem skutečně mizivá (v době, kdy jsem si ho registroval stál něco kolem 200Kč!!). Design časem dostál mnoha změnám – hlavně obsahovým, ale v poslední době i přechodu k generovanému pomocí php a přesunu na nový webhosting (BTW – přesouvat staré html stránky na novou php technologii nikomu nedoporučuji – lepší je to naprogramovat kompletně znovu)

Další stránka je homepage firmy Jan Beran – stavební stroje a nástroje z Prachatic

Poslední oficiální je stránka firmy Jazyková škola ALBA s.r.o. dva roky stará, ale stránky již bohužel neexistují (proto jsem je presunul na muj web) 🙁

Zatím poslední stránka, kterou jsem spráchal jsou stránky firmy Truksa & Vágo účetnictví – www.tvucetnictvi.cz. Je založena na php a layout je dělaný css styly.

A protože rád hraji letecké simulárory – speciálně Falcon 4.0, udělal jsem si zbrusu nové stránky: Harm’s falcon pages. S tím souvisí další „stránka“: pro web 42nd Czechoslovak VFS (kde náležím k webteamu) jsem udělal databázi pilotů i s jejich výkony.

O své zkušenosti se rád podělím (v rámci času 🙂 ) – hledejte v kategorii Návody > Webdesign

rss RSS komentáře

Napsat komentář


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_user_logged_in() in /var/www/html/mzideknet/www/wp-content/plugins/wp-speed-of-light/inc/caches/file-page-cache.php:253 Stack trace: #0 [internal function]: wpsol_cache('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/functions.php(4212): ob_end_flush() #2 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array) #5 /var/www/html/mzideknet/www/wp-includes/load.php(788): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /var/www/html/mzideknet/www/wp-content/plugins/wp-speed-of-light/inc/caches/file-page-cache.php on line 253